НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
Картинка 11868145 Картинка 9557624 Картинка 346364 Картинка 643358 Картинка 11321809 Картинка 3136808 Картинка 6881596 Картинка 7538346 Картинка 10141855 Картинка 4217700

Поправителна сесия

Г Р А Ф И К
ЗА ПОПРАВИТЕЛНА ИЗПИТНА СЕСИЯ – уч.2020/2021 година
I курс, ФАКУЛТЕТ ПЕДАГОГИКА

 

  1. Анатомия – 29.06, Virtual NSA, 18.00
  2. Информатика – 28.06, Virtual NSA, 14.00
  3. Философия – 03.07, Virtual NSA, 8.00
  4. Ски – 30.06, Virtual NSA, 14.00
  5. Ритмика и танци и методика – 28.06, Virtual NSA, 11.00
  6. Подвижни игри – 30.06 Virtual NSA, 18.00
  7. Хандбал и МП – 02.07, Virtual NSA, 8.00

 

Г Р А Ф И К
НА ПОПРАВИТЕЛНА ИЗПИТНА СЕСИЯ – уч.2020/2021 година
I курс, ФАКУЛТЕТ СПОРТ

  1. Психология – 30.06, Virtual NSA, 12.00
  2. Анатомия – 28.06, Virtual NSA, 16.00
  3. Информатика – 01.07 Virtual NSA, 8.00
  4. Чужд език – 30.06, Skype, 9.30
  5. Баскетбол – 01.07, Virtual NSA, 16.00
  6. Футбол – 30.06, Virtual NSA, 16.00
  7. Ски – 02.07, Virtual NSA, 16.00

 

Г Р А Ф И К
НА ПОПРАВИТЕЛНА ИЗПИТНА СЕСИЯ – уч.2020/2021 год.
I курс, ФАКУЛТЕТ ОЗЗГТ

  1. Физиология –  03.07, Virtual NSA, 12.00
  2. Биомеханика и биофизика – 04.07, Virtual NSA, 12.00
  3. Терапевтични основи и средства на КТ – 28.06, ул.“Гургулят“1, МФЗ А, 9.00
  4. Общи методи за функционални изследвания в КТ- 02.07, ул.“Гургулят“1, МФЗ А, 10.00
  5. Кинезиологични основи на кинезитерапията – 29.06, ул.“Гургулят“1, 502, 9.00
  6. Естествени, преформирани фактори и балнеология – 01.07, Virtual NSA, 12.00
  7. Анатомия – 28.06, Virtual NSA, 18.00
  8. Масаж Т.О – 30.06, ул.“Гургулят“1, 501, 9.00

Г Р А Ф И К
НА ПОПРАВИТЕЛНА ИЗПИТНА СЕСИЯ – уч.2020/2021 година
II курс, ФАКУЛТЕТ ПЕДАГОГИКА

  1. Педагогика –  29.06, Virtual NSA, 10.00
  2. Биохимия – 28.06, Virtual NSA, 8.00
  3. Чужд език – 28.06, Skype, 14.00
  4. Лека атлетика – 30.06, Virtual NSA, 8.00
  5. Гимнастика – 01.07, Virtual NSA, 14.00
  6. Волейбол и МП – 29.06, Virtual NSA, 14.00
  7. Футбол и МП –  03.07, Virtual NSA, 10.00

 

Г Р А Ф И К
НА ПОПРАВИТЕЛНА ИЗПИТНА СЕСИЯ – уч.2020/2021 година
II курс, ФАКУЛТЕТ СПОРТ

  1. Педагогика –30.06, Virtual NSA, 10.00
  2. Биохимия – 29.06, Virtual NSA, 8.00
  3. ТМФВ – 01.07, Virtual NSA, 10.00
  4. Лека атлетика – 28.06, Virtual NSA, 10.00
  5. Гимнастика – 29.06, Virtual NSA, 16.00

 

Г Р А Ф И К
НА ПОПРАВИТЕЛНА ИЗПИТНА СЕСИЯ – уч.2020/2021 год.
II курс, ФАКУЛТЕТ ОЗЗГТ

  1. Долекарска помощ – 28.06, Virtual NSA, 12.00 
  2. Специализиран анг.език – 01.07, Skype, 14.00 
  3. ТМФВ  – 02.07, Virtual NSA, 10.00 
  4. Спорт за всички –  04.07, Virtual NSA, 10.00 
  5. КТ в ортопедия и травматология  - 29.06, ул.“Гургулят“1, 501, 10.00
  6. Патокинезиология – 28.06, ул.“Гургулят“1, 501, 9.00
  1. Мускулни техники и мобилизации на периферни нерви  - 01.07, ул.“Гургулят“1, МФЗ А, 10.00
  2. Плуване – 29.06, Virtual NSA, 12.00
  3. Масаж Т.О – 30.06, ул.“Гургулят“1, 501, 11.00
  4. Защита на курсови работи – 30.06, ул.“Гургулят“1, МФЗ А, 14.00

 

Г Р А Ф И К
НА ПОПРАВИТЕЛНА ИЗПИТНА СЕСИЯ – уч.2020/2021 година
III курс, ФАКУЛТЕТ ПЕДАГОГИКА

 

  1. Спортна медицина – 02.07, Virtual NSA, 18.00
  2. ТМСТ – 02.07, Virtual NSA, 12.00
  3. АФА – 04.07, Virtual NSA, 15.00
  4. МП Лека атлетика – 04.07, Virtual NSA, 8.00
  5. МП гимнастика – 04.07, Virtual NSA, 16.00
  6. Борба и МП – 30.06, Virtual NSA, 9.00
  7. Худ.г-ка и МП – 30.06, Virtual NSA, 9.00

 

Г Р А Ф И К
НА ПОПРАВИТЕЛНА ИЗПИТНА СЕСИЯ – уч.2020/2021 година
III курс, ФАКУЛТЕТ СПОРТ 

  1. Спортна медицина –01.07, Virtual NSA, 18.00
  2. ТМСТ – 02.07, Virtual NSA, 13.00
  3. АФА – 04.07, Virtual NSA, 14.00
  4. Чужд език –  01.07, Skype, 10.00
  5. Екология – 03.07, Virtual NSA, 14.00
  6. МП Лека атлетика – 04.07, Virtual NSA, 9.00
  7. МП гимнастика –  04.07, Virtual NSA, 17.00
  8. Борба и МП – 30.06, Virtual NSA, 9.00
  9. Худ.г-ка и МП – 30.06, Virtual NSA, 9.00
  10. Футбол и МП – 03.07, Virtual NSA, 10.00
  11.  Ритмика и танци и МП – 28.06, Virtual NSA, 11.00
  12. МП Хандбал – 02.07, Virtual NSA, 9.00
  13. МП Волейбол – 29.06, Virtual NSA, 15.00

 

 

Г Р А Ф И К
НА ПОПРАВИТЕЛНА ИЗПИТНА СЕСИЯ – уч.2020/2021 год.
III курс, ФАКУЛТЕТ ОЗЗГТ

 

  1. Основи на фармакологията  – 02.07, Virtual NSA, 14.00
  2. Масаж – 30.06 ул.“Гургулят“1, 501 и 204, 15.00
  3. Психиатрия – 28.06 ул.“Гургулят“1, 502, 9.00
  4. КТ при нервни и психични болести – 29.06 ул.“Гургулят“1, 503, 10.00
  5. Педиатрия – 28.06 ул.“Гургулят“1, 502, 12.30
  6. КТ при детски болести – 29.06 ул.“Гургулят“1, 503,13.00
  7. АФА – 03.07, ул.“Гургулят“1, 502, 12.30
  8. Естествени, преформирани физикални фактори и балнеология – 01.07, Virtual NSA, 13.00
 
??????? ??? Facebook Twitter Share