НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
Картинка 9964485 Картинка 2697712 Картинка 3876652 Картинка 2661031 Картинка 12169743 Картинка 7130662 Картинка 1048501 Картинка 5974055 Картинка 12042875 Картинка 179839

Студентите на НСА със сребърни медали на Националния университетски шампионат по крос

Публикувано на 10 май 2021

Студентите на Национална спортна академия „Васил Левски“ спечелиха сребърните отличия в отборното класиране при мъжете на Националния университетски шампионат по крос - кънтри, който се проведе в местността „Света гора“ край Велико Търново.
С шампионската титла се поздравиха студентите от СУ „Св. Климент Охридски“, а третата позиция бе за състава на Великотърновски университет „Св. Св. Кирил и Методий“.
При жените в индивидуалната надпревара нашата Даниела Борисова спечели сребърен медал, а победител е Силвия Георгиева от Пловдивски университет. Другата представителка на Спортната академия, Паолина Грозева завърши на девета позиция.