НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
Картинка 1350953 Картинка 5238664 Картинка 11648262 Картинка 571836 Картинка 10805226 Картинка 10905509 Картинка 7385173 Картинка 85541 Картинка 10117800 Картинка 935582

Студентите на НСА със сребърни медали на Националния университетски шампионат по крос

Публикувано на 10 май 2021

Студентите на Национална спортна академия „Васил Левски“ спечелиха сребърните отличия в отборното класиране при мъжете на Националния университетски шампионат по крос - кънтри, който се проведе в местността „Света гора“ край Велико Търново.
С шампионската титла се поздравиха студентите от СУ „Св. Климент Охридски“, а третата позиция бе за състава на Великотърновски университет „Св. Св. Кирил и Методий“.
При жените в индивидуалната надпревара нашата Даниела Борисова спечели сребърен медал, а победител е Силвия Георгиева от Пловдивски университет. Другата представителка на Спортната академия, Паолина Грозева завърши на девета позиция.