НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
Картинка 2560578 Картинка 8997221 Картинка 5270218 Картинка 7373497 Картинка 10615248 Картинка 4654808 Картинка 7963384 Картинка 9757008 Картинка 2559005 Картинка 9304006

Отличия за НСА от студентския шампионат по аеробика

Отборът по аеробика на Национална спортна академия „Васил Левски“ завоюва два златни и един  бронзов медали в индивидуалната надпревара от Националния студентски шампионат, който се проведе в залата по бадминтон на НСА.
Третокурсничката Анита Гаврилова и Димитър Исаев са шампиони при жените и мъжете, а съотборничката им Габриела Черкезова спечели бронзовото отличие.
В отборната надпревара нашите спортисти отстъпиха първото място на колегите си от УНСС и останаха втори, следвани от тима на Софийски университет.
Катедра „Гимнастика“ и сектор „Аеробика“ изказват специална благодарност на студентите, взели участие в състезанието, въпреки сложната обстановка в страната, и ги поздравява за постигнатите успехи в шампионата.