НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"

12.09.2018 - График за държавен изпит по основна (първа) специалност

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

18 септември 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

10642

Янко Пейчев Димитров

Фехтовка

8.30

2.

29097

Божидар Вичев Георгиев

Силов трибой

3.

10849

Ива Димитрова Кръстева

Тенис на маса

4.

28481

Мартин Иванов Добрев

ТАО

5.

23451

Елена Илиева Божинова

Плуване

6.

10805

Светослав Валериев Ангелов

Футбол

7.

10650

Георги Руменов Костадинов

Футбол

8.

31440

Никола Илиев Попниколов

Футбол

9.

31419

Юмер Хасан Рашид

Футбол

10.

29690

Григориос Йоанни Йоанну

Футбол

11.

31491

Васил Ангелов Байрактарски

Спортен коментатор

12.

28904

Иван Благовестов Джингарев

Авто-мото

13.

31346

Филип Ангелов Стоянов

Спортна стрелба

14.

10848

Калина Тодорова Гяурова

Фигурно пързаляне

15.

31413

Александра Василева Йорданова

Фигурно пързаляне

16.

31455

Димитър Христов Махмудиев

Хокей на лед

17.

30704

Александър Димитров Кръстилов

Хокей на лед

18.

31251

Симеон Бисеров Наковски

Кик-бокс

19.

10815

Атанас Валентинов Атанасов

Бокс

20.

31371

Стефан Валериев Панчев

Бокс

 

 

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло. 

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

19 септември 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

10780

Стамен Нацков Захариев

Таекуондо

8.30

2.

31212

Иван Теофилов Тодоров

Джудо

3.

30411

Георги Костадинов Чакалов

Борба

4.

26240

Явор Димитров Янакиев

Борба класически стил

5.

29745

Сара Емилова Стайкова

Художествена гимнастика

6.

30521

Бисер Христов Бенчев

Футбол

7.

10819

Антон Чавдаров Крумов

Бокс

8.

31311

Емил Емилов Незиров

Самбо

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ

18 септември 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

10896

Мартин Робертов Гарчев

13.30

2.

10769

Цветелина Миладинова Велкова

3.

28852

Деан Валентинов Велчев

4.

30336

Мустафа Гьонюл Мустафа

5.

30335

Януш Симеонов Янчев

6.

30339

Калоян Красимиров Коев

7.

31009

Лора Василева Костадинова

8.

31014

Виктория Стоянова Георгиева

9.

31019

Никол Николаева Митова

10.

31028

Галина Сашева Николова

11.

31029

Ивона Георгиева Сураджиева

 Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

СПОРТНА АНИМАЦИЯ

20 септември 2018 г. – методичен кабинет по АФА, бл.70

 

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

30850

Любомира Костадинова Атанасова

9.30

2

30810

Мирела Димова Илиева

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА И НОВА ( ВТОРА ) специалност

СПОРТЕН МЕНИДЖМЪНТ

20 септември 2018 г. – методичен кабинет по „Спортен мениджмънт“

 

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

31479

Ясен Сашков Деянов

13.00

2.

928480

Милен Динков Желев

 

 Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 



Всички


Сподели във Facebook Twitter Share