НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"

6.03.2018 - ГРАФИК за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

Г Р А Ф И К
за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

12 март 2018 г. – заседателна зала


№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

10865

Николай Мирчев

БПФПС в МВР

8.30

2.

10868

Явор Мараченски

3.

10872

Марио Михайлов

4.

10895

Йордан Ортакчийски

5.

10862

Тодор Халачев

БПФПС в БА

6.

10860

Мартин Варадинов

7.

10408

Милан Ортакчийски

8.

26342

Петър Борисов

Културизъм

9.

19894

Цветан Спасов

Бокс

10.

30387

Симеон Михайлов

11.

9866

Иво Табаков

12.

30388

Даниел Тасев

13.

18426

Евгени Генчев

14.

10807

Борислав Живкичов

Фехтовка

9.00

15.

29195

Кристиян Петков

Фиг.пързаляне

16.

10170

Надежда Христова

Колоездене

17.

30350

Янко Ташов

Авто- и мотоспорт

18.

28551

Явор Славчев

Хокей на лед



Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

13 март 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

23079

Васил Иванов

Плуване

8.30

2.

27377

Кирил Андреев

Гребане

3.

30447

Михаела Янева

4.

10622

Георги Делев

Ветроходство

5.

10227

Елица Павликенова

Худ.гимнастика

6.

30461

Виктория Стоянова

Естетическа групова гимнастика

7.

27074

Недко Георгиев

Сп.гимнастика

8.

10667

Мая Шаламанова

Хокей на трева

9.

30358

Георги Георгиев

Бадминтон

10.

19120

Добриян Добрев

Тенис на маса

11.

24363

Вероника Стоянова

12.

28480

Милен Желев

Тур.-алпинизъм

13.

10293

Кристиан Чакъров

14.

9853

Петър Петров

Тур.-ориентиране

9.00

15.

10429

Бисер Любедов

16.

29724

Борислав Йовчев

Хандбал

17.

17143

Неделчо Златанов

18.

9358

Стефан Георгиев

баскетбол

 



Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

14 март 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

22615

Георги Ценев

Футбол

8.30

2.

10453

Георги Василев

3.

30657

Петър Стоянов

4.

10623

Никола Ненков

5.

10629

Йордан Василев

6.

10639

Георги Симеонов

7.

10120

Ивайло Стоименов

8.

30766

Даниел Леонтиев

9.

29218

Станислав Цветков

10.

29702

Кристиян Николаев

11.

30672

Атанас Георгиев

12.

10808

Димитър Тренев

13.

30686

Кристин Кръстева

14.

10152

Костадин Хазуров

15.

18901

Тихомир Тодоров

16.

29204

Мартин Василев



Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност СПОРТ

15 март 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Специалност

Час

1.

30401

Филип Калайджиев

Борба кл.стил

8.30

2.

22336

Георги Петков

3.

26243

Юлиан Михалков

4.

10625

Ангел Петров

5.

10512

Димчо Неделчев

6.

22989

Владислав Йорданов

Борба св.стил

7.

24191

Стефан Петров

8.

10560

Любомир Кумбаров

9.

29422

Георги Вангелов

10.

25224

Деян Богданов

11.

26391

Иван Иванов

Самбо

12.

9756

Нели Джерманова

13.

30451

Кристиян Димитров

Джудо

14.

30524

Мария Величкова

Лека атлетика

9.00

15.

30518

Вероника Вълканова

16.

29536

Димитър Динев

17.

19715

Иван Иванов

 

 

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА /ПЪРВА/ специалност

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ

12 март 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб. №

Име и фамилия

Час

1.

24074

Каролина Тодорова

13.30 ч

2.

30331

Ренан Молла

3.

29894

Елиз Шолевска

4.

29829

Тони Лишев

5.

10925

Мартин Петров

6.

10796

Андрей Янчев

7.

10495

Константин Рашков

8.

10279

Весела Шаламанова

9.

9069

Любомир Георгиев

10.

29859

Николай Генов

11.

29858

Владимир Палански

12.

30284

Ива Димитрова



Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

Г Р А Ф И К

За явяване на държавен изпит по ОСНОВНА /ПЪРВА/ специалност

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ

13 март 2018 г. – заседателна зала

№ по ред

Алб. №

Име и фамилия

Час

1.

22884

Петя Пашинова

13.30 ч

2.

10160

Николай Айдаров

3.

24941

Мариан Славков

4.

10891

Ренета Колева

5.

10886

Петър Ланджев

6.

30313

Гина Аскова

7.

30296

Лилия Тошева

8.

30266

Виктор Мутафчиев

9.

30275

Джулия Радкова

10.

30236

Вилислав Кънев

11.

10880

Янко Соколов

12.

10882

Трендафил Димитров

 



Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

Г Р А Ф И К

За явяване на държавен изпит по ОСНОВНА /ПЪРВА/ специалност

ФИЗИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ

14 март 2018 г. – заседателна зала

 

№ по ред

Алб. №

Име и фамилия

Час

1.

10874

Йордан Гиргинов

13.30 ч

2.

10835

Николай Лаков

3.

9330

Цветелин Драгомиров

4.

30258

Ивайло Петров

5.

30259

Любомир Любенов

 

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по специалност

КИНЕЗИТЕРАПИЯ

16 март 2018 г. – зала 7 на бл.18

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

30122

Костадин Костов

14.00

2.

30029

Любомир Петров

3.

25954

Христо Маринов

4.

28167

Борис Гюзлиев

5.

28181

Христос Тумазу

 

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

АДАПТИРАНА ФИЗИЧЕСКА АКТИВНОСТ И СПОРТ

21 март 2018 г. – заседателна зала

 

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

30102

Петко Тодоров

8.30

       

 

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 

Г Р А Ф И К

за явяване на държавен изпит по ОСНОВНА ( ПЪРВА ) специалност

СПОРТНА АНИМАЦИЯ

 

20 март 2018 г. – заседателна зала

 

№ по ред

Алб.№

Име и фамилия

Час

1.

30043

Диляна Чолакова

8.30

2.

28145

Спас Костадинов

3.

30182

Ивелина Стаменова

 

Забележка: Моля, явявайте се на изпит с подходящо облекло.

 

 



Всички


Сподели във Facebook Twitter Share