НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"

30.10.2017 - График за държавен изпит за магистри

ГРАФИК за ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ

  

Магистърска програма “Спорт и сигурност”

06.11. 2017 г. от 9.00 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Григор Венциславов Радков

204080

2

Веселин Николаев Симеонов

204952

3

Петър Атанасов Георгиев

204951

4

Кристин Христова Матеева

204723

5

Дани Христинов Карапанчев

204720

6

Димитрина Стоилова Недялкова

204941

7

Весела Стефанова Станоева

204954

8

Ангел Кирилов Димитров

204956

9

Свилен Ганев Симанов

204946

10

Вероника Иванова Тошева

204945

11

Руслан Русланович Гладов

204942

12

Красимир Георгиев Дуков

204948

13

Ярослав Радостинов Доросиев

204949

14

Георги Пламенов Амзин

204940

 

  

Магистърска програма “Спорт, фитнес, здраве”

06.11. 2017 г. от 13.30 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Анелия Ангелова Филипова

204639

2

Иван Петков Христов

204962

3

Борислав Валериев Тановски

204638

4

Милен Маринов Маринов

2919

5

Николай Ганчев Ганчев

204961

6

Милен Николов Николов

204959

 

  

 

Магистърска програма “Младежки дейности и спорт ”

07.11. 2017 г. от 10.00 часа в заседателна зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Янко Запрянов Запрянов

204972

2

Иванина Михова Михова

204976

3

Стефи-Стояна Георгиева Георгиева

204973

4

Ирена Николаева Карадакова

204975

5

Слави Тилев Славов

204973

 

 

Магистърска програма „Спорт за високи постижения”

08.11. 2017 г. от 9.00 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

Вид спорт

1

Георги Александров Александров

204757

Спортна стрелба

2

Павлина Иванова Филипова

204893

3

Николай Георгиев Николов

204881

Сумо

4

Захари Иванов Караиванов

204736

Тенис

5

Мартин Владимиров Стефанов

204871

Футбол

6

Илиян Чавдаров Иванов

204897

7

Георги Йорданов Бояджиев

204902

Борба кл.стил

8

Кемал Неждет Софта

204885

Борба св.стил

9

Октай Сали Салим

204867

10

Славяна Ангелова Кънева-Раденкова

204896

Плуване

11

Мила Георгиева Даскалова

204888

12

Георги Росенов Крачанов

204866

Тур.-алпинизъм

 

 

 

Магистърски програми по специалност „Физическо възпитание”

08.11.2017 г. от 13.30 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Милен Иванов Спасов

204372

2

Евелина Емилова Василева

205004

3

Елизавета Дмитриевна Маркова

204981

4

Николай Георгиев Кръстев

204983

5

Мариян Кирилов Михайлов

205006

6

Елена Илиева Папанова-Иванова

204686

7

Георги Венелинов Венев

204384

8

Иван Живков Ламбрев

204685

9

Теодора Вълкова Кирова

2947

10

Михаил Стоянов Тодоров

204690

 

 

Магистърска програма „Спортна психология”

10.11. 2017 г. от 9.00 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Симеон Петков Станев

204929

2

Георги Стоянов Благоев

204933

3

Веселин Кирилов Чакмаков

204926

4

Симона Ивайло Ковач

204925

5

Веселин Атанасов Атанасов

2035

6

Пепа Вълчева Димитрова

204927

 

  

Магистърски програми по специалност „Кинезитерапия”

и „Кинезитерапия и рехабилитация“

10.11. 2017 г. от 9.00 часа в зала 7 – бл.18

Име, фамилия

Алб.№

1

Захари Захариев Димитров

204783

2

Иванела Димитрова Иванова

204796

3

Кристиан Антонов Велев

204809

4

Пламен Радославов Петров

204498

5

Боряна Миленова Ношкова

204782

6

Георги Стоянов Стоянов

204791

7

Деница Георгиева Димитрова

204798

8

Любомир Бисеров Крумов

204800

9

Янко Валентинов Янков

204813

10

Таня Иванова Караджова

204799

11

Мария Георгиева Иванова

204790

12

Лорена Николаева Сабушева

204792

13

Роселина Славова Икемджиева

204779

14

Сара Емилева Стефанова

204780

15

Радостина Иванова Лулова

204797

16

Ефтимия Георгиос Апостолопаппа

204812

17

Теодора Тедиева Йовева

4054

18

Оля Мирова Коруева

204436

19

Бахар Турхан Муса

204802

20

Калоян Светлинов Куцаров

204806

21

Кемал Сами Апти

204495

22

Моника Захариева Заркова

204775

23

Иван Радославов Иванов

204776

24

Мария Илиева Софтова

204778

25

Емилиян Емилов Софрониев

204788

26

Елица Красимирова Георгиева

204789

27

Глория Лъчезарова Лалова

204793

28

Любяна Георгиева Киркова

204819

29

Михаела Милчева Михайлова

204435

30

Ралица Петрова Кирова

204448

31

Силвана Иванова Райкова

204447

32

Севгюл Фахри Наим

204127

33

Ибрям Невзат Хаджиали

204126

34

Хаккъ Селями Ембиен

204132

35

Златина Драгомирова Драгоева

204444

36

Тодорка Тончева Жекова

204443

37

Гюлтен Хюсеин Бекир

204124

38

Валентина Ангелова Захова

204442

39

Людмила Ценова Изворска

204437

40

Сами Бирол Ариф

204139

41

Емилия Димитрова Алексиева

204440

42

Вероника Йорданова Владимирова

204439

43

Мартин Николаев Вълчев

204454

44

Стелиян Иванов Стоянов

204445

45

Найлян Рамиева Мюмюн

204438

46

Ембие Хасан Муса

204450

 

 

Магистърска програма „Олимпизъм и спорт”

10.11. 2017 г. от 13.30 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Даниела Георгиева Борисова-Черепова

204330

2

Жанета Тошева Илиева

204963

 

 

Магистърска програма „Спортна журналистика”

13.11. 2017 г. от 9.00 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Калоян Николаев Христов

204274

2

Павлина Божидарова Клинкова

204915

3

Николай Руменов Моллов

204920

4

Мартин Михайлов Златанов

204729

5

Теодора Живков Славова

204913

6

Иво Йовков Шипков

204919

7

Богомир Любомиров Василев

204408

8

Гергана Стоянова Гунчева

2846

9

Христо Красенов Христов

204918

10

Гергана Еньова Неделчева

3728

  

 

Магистърска програма „Адаптирана физическа активност и спорт”

16.11. 2017 г. от 9.00 часа в методичен к-т по АФАС - бл.70

Име, фамилия

Алб.№

1

Силвия Насева

204828

2

Диляна Емилова Стоянова

204822

3

Светлана Иванова Райкова

204188

4

Дженан Исмаил Гедик

204189

 

 

Магистърска програма “Спортен мениджмънт”

17.11. 2017 г. от 9.00 часа в методичния кабинет по „Спортен мениджмънт“

Име, фамилия

Алб.№

1

Мария Методиева Благоева

204752

2

Владимир Георгиев Евгениев

204855

3

Христо Николаев Денев

204854

4

Станимира Николаева Петрова

3843

5

Вели Ерол Аслан

204857

6

Ралица Тодорова Милева

204847

7

Георги Георгиев Дангалаков

204746

8

Танита Миткова Димитрова

204745

9

Донимира Георгиева Гяурова

204844

10

Божия Миткова Ноева

204214

11

София Ивайлова Йолова

204837

12

Александър Йорданов Козовски

204835

13

Елена Цанкова Арсова

204747

 

 

 



Всички


Сподели във Facebook Twitter Share