НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"

Държавни изпити

ГРАФИК за ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ

 

Магистърска програма „Спорт за високи постижения”
05.11.2018 г. от 9.00 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Петя Монева

3878

2

Нели Тодорова

204906

3

Миглена Бояджиева

204899

4

Виолета Евтимова

205061

5

Габриела Йотова

205171

6

Стоян Поппетров

205192

 

 

Магистърски програми по специалности
„Физическо възпитание” и „Физическо възпитание и спорт“
06.11.2018 г. 9.00 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Марияна Ангелкова

2927

2

Тома Чонков

204110

3

Йоана Папазова

204682

4

Юлиян Димитров

204704

5

Петър Бакалов

204990

6

Весилина Иванова

205289

7

Емил Рошиев

205288

8

Виктория Предашка

205304

 

Магистърска програма
„Адаптирана физическа активност и спорт”
06.11.2018 г. от 13.30 часа в кабинет АФАС, бл.70

Име, фамилия

Алб.№

1

Симона Правчанова

2051129

2

Радмила Барганска

205130

3

Антоанета Тодорова

205131

4

Ваня Стоянова

205132



Магистърска програма “Спорт и сигурност”
09.11.2018 г. от 09.00 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Милен Йорданов

204299

2

Георги Амзин

204944

3

Мария Родева

204947

4

Веселин Симеонов

204952

5

Кристина Дерменджиева

205211

6

Петя Неделчева- Хранова

205212

7

Мария Илинова

205214

8

Емили Илиева

205215

9

Валентин Стоянов

205216

10

Евелина Николова

205219

11

Владимир Филипов

205220

12

Деан Митрев

205221

13

Кристина Огнянова

205223

14

Станислав Илиев

202525

15

Даян Димов

205227

16

Явор Харалампиев

205229

17

Цветелина Славева

205232

18

Тони Гълъбов

205233

19

Димо Дунков

205235

20

Николай Младенов

205236

21

Милко Балкански

205238

22

Борислав Крумов

205239

23

Мартин Трендафилов

205240

24

Станислав Христов

205241

25

Стелиян Илиев

205242

26

Красимир Пиронков

205243

27

Неделин Йорданов

205237

28

Стелиян Илиев

205242

29

Янко Апостолов

2241

30

Николай Коев

205226

31

Радостина Калайджиева

205234

 

  

Магистърски програми по специалност „Кинезитерапия”
„Физикална терапия и рехабилитация“„Кинезитерапия и рехабилитация“
12.11.2018 г. от 10.00 часа – НСА, в зала 2 – бл.18

Име, фамилия

Алб.№

1

Янко Янков

204813

2

Пламена Джумбешлиева

205080

3

Таня Стоилкова

205081

4

Нели Тодорова

205084

5

Девиния Тодорова

205098

6

Емил Тодоров

205104

7

Виктор Чупетловски

205109

8

Калоян Митев

205116

9

Ибрям Хаджиали

204126

10

Павел Първанов

204801

11

Пламен Иванов

205089

12

Васил Белчев

205092

13

Ася Петрова

205096

14

Венцислав Иванов

205100

15

Христо Монев

205114

16

Анита Срадкова

204453

17

Микаел Дердерян

205086

18

Борислава Борисова

205094

19

Анита Георгиева

205095

20

Камелия Божинова

205107

21

Генади Георгиев

205111

22

Никола Досков

205112

23

Николай Недев

205113

24

Александър Младенов

205121

25

Бурак Айдогду

205124

26

Михаела Митова

205079

27

Людмила Митова

205088

28

Теодора Иванова

204764

29

Иван Мехмедали

204762

30

Гюляй Халгел

204766

31

Димитър Димитров

204768

32

Анита Срадкова

204453

 

  

 

Магистърска програма „Спортна психология”
14.11.2018 г. от 9.00 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Снежана Влахова

204924

2

Бранимира Христова

205208

 

Магистърски програми “SPA култура, източни и аква практики ”
и „SPA култура, хидро, лито и талосо практики“
16.11.2018 г. от 9.00 часа в заседателната зала – ІІІ етаж

Име, фамилия

Алб.№

1

Югсел Юсуфов

205272

2

Гаргана Калоянова

204713

3

Мирослав Михайлов

205010

4

Светлана Славова

205011

5

Росица Екова

205012

6

Маргарита Йорчова

205273

7

Максимилиян Петков

205274

8

Даниел Атанасов

205275

9

Персиана Миткова

205276

10

Георги Тодоров

205277

11

Ебру Ниязиев

205278

 

 

 

Сподели във Facebook Twitter Share