НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
Картинка 9757861 Картинка 9553810 Картинка 8997006 Картинка 2107923 Картинка 2405746 Картинка 4413795 Картинка 3165327 Картинка 6135843 Картинка 7241725 Картинка 114038

Повод за гордост – Невяна Владинова с блестяща игра на турнира в Лисабон

Публикувано на 11 март 2019

На международния турнир по художествена гимнастика в Лисабон (Португалия) националните ни отбори (жени и девойки) спечелиха за България общо осемнадесет медала - 5 златни, 8 сребърни и 5 бронзови! Успехът им е повод за гордост и за Национална спортна академия, чиито възпитанички са част от гимнастичките и треньорския екип. Поздравления и поклон за блестящото им представяне!

Невяна Владинова спечели многобоя при жените с категорична игра особено през втория ден и завоюва още три златни медала във финалите на уредите (на топка, бухалки и лента).

Катрин Тасева започна по-силно през първия ден, като оценката й от 20.500 за бухалките бе първата над 20 за нашия отбор на този турнир. През втория показа по-колеблива игра и допусна неточности. Катрин спечели среброто в многобоя както и още два сребърни медала във финалите - на бухалки и лента.